Tel:
Chiny Ręczna wciągarka ręczna producent
Ningbo Newart Trailer Winch Co.,Limited
16 godzin online w Twoim serwisie

Dom

Ningbo Newart Trailer Winch Co.,Limited

Kilka słów o nas
1 2 3 4 5 6 7 8

Ningbo Newart Trailer Winch Co.,Limited

Ningbo Newart Trailer Winch Co., Ltd jest profesjonalnym producentem ręcznej wciągarki znajdującej się w Chinach, jednym z ważnych miast portowych - Ningbo City. Od 2004 r. Newart Winch koncentruje się na rozwoju i produkcji różnych typów ręcznych wciągarek.

Od 2014 roku Lidan Marine & Industrial Co., Ltd założyła, aby eksportować wszystkie towary dla Newart samodzielnie, a nie przez agenta. Również nasze produkty zostały rozszerzone na aluminiową łódź i ponton aluminiowy, aby zaspokoić różne potrzeby klientów na całym świecie.

Nasze produkty to: ręczna wciągarka ręczna, wciągarka ślimakowa, wciągarka hamulcowa, ręczny ściągacz, przyczepa do łodzi, wciągarka łodzi, wciągarka ATV, koło podporowe , sprężyna płytkowa, sprzęgacz, rolka przyczepy i inne części do przyczep. znacząca zaleta. Ze względu na wysoką jakość naszych produktów i niezawodne działanie, są one szeroko stosowane w przyczepach łodzi, dźwigach, dźwigach, rolnictwie, szklarniach, konstrukcjach, terminalach, łodziach morskich, łodziach pontonowych, a także w innych gałęziach przemysłu.

Również teraz NEWART WINCH ma w pełni przyjemną spawaną technologię, frezarkę obwiedniową lub tłoczącą do różnych potrzeb, aby nasze wciągarki działały bardzo dobrze, aby uzyskać coraz lepszą reputację. A produkty zostały wywiezione do Australii, Azji Południowo-Wschodniej, Bliskiego Wschodu, Europy, Afryki i Stanów Zjednoczonych, jakość i technologia naszych produktów jest wysoce zalecana przez naszych globalnych klientów

Jesteśmy w zgodzie z „Uczciwością dla każdego, cześć dla każdej umowy”. filozofia, rygorystyczny i drobiazgowy styl pracy, produkty o wysokiej opłacalności, spróbuj jak najlepiej stać się jednym z dobrych producentów narzędzi ręcznych w Chinach. Chcemy sprawić, by przyjaciel i szczera współpraca z Tobą stworzyli genialny świat!

JESTEŚMY GOTOWI DLA CIEBIE.

PROSIMY O WYSŁANIE PYTANIA ODPOWIEDZIALNEGO TERAZ.

Szczegóły firmy

Rynek Główny

Na calym swiecie

Rodzaj działalności

Producent

Eksporter

marki : Newart, Lidan

Ilość pracowników : 50~200

Coroczne wyprzedaże : 1000000-5000000

Rok założenia : 2004

pc Export : 80% - 90%

2004, Założenie firmy. Wykonuj rodzaje wciągarki ręcznej, wciągarki ślimakowej, ściągacza do kabli, itp.

2007, Nasze produkty są szeroko sprzedawane na rynku krajowym, a następnie założyliśmy zagraniczny oddział w Ningbo. Zostań międzynarodową grupą. Ltd, która zajmuje się produkcją masową, badaniami i rozwojem technologii i nauki, globalną sprzedażą i serwisem posprzedażowym.

2008, Uzyskał certyfikat systemu zarządzania jakością ISO 9001: 2000

2009, Uzyskano „Najbardziej konkurencyjną markę w Chinach”.

2011, Zostań jednym z najpopularniejszych producentów i eksporterów narzędzi ręcznych w środkowych Chinach.

2012, Nasz zagraniczny dział pomaga klientom rozwinąć relatywne produkty morskie na bazie wciągarki ręcznej, takie jak przyczepa do łodzi, wciągarka morska, koła podporowe, resory piórowe, sprzęgacze i inne części do przyczep, które następnie sprzedajemy.

2013, Nasze przedsiębiorstwa w odniesieniu do łodzi aluminiowych, w tym łodzi pontonowych, które nasze przyczepy do łodzi mogą je przewozić.

2014, Lidan Marine & Industrial Co., Ltd powstała, aby eksportować samodzielnie nie przez naszego agenta.

2016, Zdobycie certyfikatu CE Unii Europejskiej, aby udowodnić stabilną niezawodność produktów.

2017, stabilny i sprawny rozwój.

2018, stał się najbardziej wiarygodnym i godnym zaufania przedsiębiorstwem produkującym i eksportującym uczciwość, produkty eksportowane do ponad 130 krajów i regionów.

2019, Zdobądź coraz więcej dobrej reputacji od klientów. Planujemy ponownie rozszerzyć nasz zagraniczny zespół sprzedaży na potrzeby rozwoju naszej firmy. Nie przestawaj współpracować z Tobą!

Usługowe

Cześć, witamy na naszej stronie, Peter tutaj!

Bezpłatne doradztwo przedsprzedażne / bezpłatne oznaczanie próbek

Newart Winch oferuje 16-godzinną szybką reakcję przedsprzedażną i bezpłatne konsultacje. Każdy rodzaj wsparcia technicznego jest dostępny dla naszych klientów.

Dostępne jest bezpłatne tworzenie i testowanie próbek. Możemy dostarczyć próbki za darmo, ale fracht jest dostępny dla klientów.

7-15 dni roboczych Szybka dostawa

Twoje zamówienie jest dostarczane przez nas, postaramy się jak najlepiej, aby szybko dostarczyć do was wszystkich.

Jako producent w obszarze wyciągarek ręcznych od ponad 15 lat, doskonale rozumiemy, że istnieje wiele wciągarek ręcznych o niskiej jakości na rynku chińskim lub spotkałeś się z niektórymi sprzedawcami Brak wiary , kto nawet nie wysyła paczki po dokonaniu płatności lub nie chce rozwiązać problemów po sprzedaży, co bardzo Cię denerwuje.

Jako chiński dostawca muszę powiedzieć, że nie jestem dumny. Ale czas to zakończyć! Bo teraz masz wyjątkowy Serectary w obszarze łodzi i przyczepy !

3 najważniejsze powody, aby wybrać nas:

1.16 godzin online w Twoim serwisie

Czy nie nienawidzisz tego, gdy musisz pilnie porozmawiać z chińskimi dostawcami, ale nie są one dostępne?

Dodaj WhatsApp Petera (+86 13958364836 ), 16 godzin online do Twojej dyspozycji!

2. Zawsze szczerze mówiąc o naszych produktach

Czy nie jesteś zmęczony tymi dostawcami, którzy zawsze odpowiadają „ TAK ”, kiedy pytasz, czy są one jakościowe, czy też wyciągarka ręczna, przyczepa do łodzi będzie działać po twojej stronie , ale kiedy otrzymasz, tylko dowiedz się, że nie?

Dodaj WhatsApp Petera (+86 13958364836 ), możesz nie być szczęśliwy, bo mogę odpowiedzieć „ NIE ”!

3. Zawsze witaj swoje zapytania po sprzedaży

Czy nie masz dość tych dostawców, którzy byli dostępni tylko wtedy, gdy chciałeś złożyć zamówienie, ale w zasadzie zniknąłeś, gdy masz pytania po sprzedaży?

Dodaj WhatsApp Petera (+86 13958364836 ), chętnie pomogę, jeśli nie!

Więcej powodów, aby wybrać Piotra ? Ponieważ to zrobili!

1). Paul z Nowej Zelandii

PS : Paul jest jednym z naszych stałych klientów. Jego firma przez pomyłkę przypadkowo przekazała dużą sumę pieniędzy na niewłaściwe konto bankowe dostawców. Przeznaczony był dla innej firmy, jednak pomyłkowo wpłacił pieniądze. Wysłał dwa e-maile w zeszłym tygodniu, ale jeszcze nie odpowiedział.

Cieszę się, że mogłem pomóc. Ostatecznie firma przekazała łącznie 21 693,5 USD dzięki naszej ciężkiej pracy i komunikacji.

Dziękuję bardzo za wsparcie naszej działalności, Paul! Z przyjemnością Ci pomożemy.

2). Marcus z Australii

PS: Marcus jest klientem, który regularnie zamawia ręczną wciągarkę, która zawsze martwi się zadawaniem wielu pytań. Cieszę się, że nasza obsługa pacjentów w końcu przekonała go do współpracy z nami ponownie! Jestem za to wdzięczny.

3). Hoang Z Wietnamu

PS: Uznaliśmy Hoang w roku 2016, a teraz jesteśmy bardzo dobrymi przyjaciółmi. Dzięki za zgodę mnie i naszej firmy. . Doceniam twoje zaufanie, Hoang. :)

Twój prywatny sekretarz w strefie wyciągarki ręcznej!

Peter Mao

E-mail: sales@newartwinch.com

Skype: marinetop.com

Whatsapp: 0086 13958364836 (16 godzin online!)

Firma Zespół

Dysponujemy profesjonalnym zespołem sprzedaży, technicznym zespołem produkcyjnym i zespołem obsługi posprzedażnej. Jesteśmy zaangażowani w dostarczanie wysokiej jakości produktów i doskonałej obsługi. Wraz z rozwojem naszej działalności zapraszamy więcej znajomych.

1. Lepsza komunikacja i współpraca.

2. Współpraca i wspieranie innowacji i kreatywności.

3. Świętowanie, duch zespołowy, zabawa i motywacja.

4. Praca zespołowa i zwiększenie wydajności zespołu.

5. Praca w sieci, kontakty towarzyskie i lepsze poznawanie się.

NASZ DZIAŁ SPRZEDAŻY JEST GOTOWY DLA CIEBIE. PROSIMY WYSŁAĆ PYTANIE ODPOWIEDŹ TERAZ.

Ningbo Newart Trailer Winch Co.,Limited
Nr 21, North Jindi Road, Xikou Town, Ningbo City, Zhejiang, Chiny
Tel:86--13958364836
Privacy Policy Chiny dobra jakość Manual Hand Winch dostawca. Copyright © 2018 - 2019 manualhandwinch.com. All Rights Reserved.